Beşik ve Bebek Karyolası Modelleri

Beşik ve bebek karyolası modelleri arasından seçim yapmak hiç de kolay değil. Çünkü piyasada çok fazla çeşit bulunmaktadır. Kısaca fonksiyon bağlamında neler var bir bakalım.

bebek yatağı

 1. Sallanan bebek beşikleri
 2. Portatif (taşınabilir) bebek beşikleri
 3. Bebek sepetleri
 4. Park yatak oyun parkı
 5. Ahşap beşik modelleri
 6. Bebek Karyolası ve yatağı
 7. Büyüyen beşik ve karyola modelleri
 8. Hasır beşik modelleri
 9. Bambu beşik modelleri

bebek beşiği ve sepeti

Bir bebek beşiği veya karyolasında, yukarıda belirttiğimiz özelliklerin biri veya birkaçı aynı anda bulunabilir Mesela, hasır beşikler genellikle bebek sepetlerinde kullanılır, en önemli özellikleri de doğal ve portatif beşik modellerinden olmalarıdır.

Burada dikkate almamız gereken şey bizim beşik veya bebek karyolasından beklentimizdir. Eğer “sadece bebek odasında kullanacağım, odalar arasında taşımama gerek yok” derseniz ahşap karyola modelleri tam size göredir. Bu tür bebek mobilyalarının da kendi içlerinde çeşitleri bulunmaktadır.

bebek karyolası

Uzun süre hiç değiştirmeden kullanmak istiyorum ve taşıma gibi bir ihtiyacım da yok diyorsanız büyüyen bebek karyolası sizin için uygun bir seçenek olabilir.

Odalar arası taşımak istiyorum benim için en önemli şey sürekli bebeğimin yanımda olması diyorsanız elbette portatif beşik modellerinden almalısınız. Çünkü bu durumda bebek sepetleri veya kolay taşınabilir özelliklerdeki beşik modelleri uygun bir seçim olacaktır.

portatif bebek beşiği

Bebeğimle çok sık seyahat ediyorum diyenlere ise park yatak önerebiliriz.

Bebek yatağı seçimi aceleye getirilecek bir konu değildir. Çünkü hayatımızın en değerli varlıklarının en hassas dönemlerinde kullanılmaktadır. Kendimize en uygun olanı seçerken iyi bir araştırma yaparak doğru karar vermeliyiz. Sitemizde karar verme sürecinde siz değerli okurlarımıza elimizden gelen desteği vermeye çalışacağız.

Sonraki yazılarımızda beşik ve bebek karyolası modellerini kendi başlıklarında inceleyeceğiz.

Beşik ve Bebek Karyolası Modelleri” üzerine 3 düşünce

 1. Geri izleme: Bebek Beşiği ve Karyolası Seçiminde Dikkat Edilecek Kriterleri | Beşik Modelleri

 2. Geri izleme: Beşik Modelleri ve Bebek Yatakları Arasından Seçim Yapmak | Beşik Modelleri

 3. Geri izleme: Hoşgeldiniz! | Beşik Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir